Kurumsal Bilgilerimiz

Levossa Ayakkabı olarak Konya Karatay’da hizmet veren firmamız, geniş ürün yelpazesi ve kaliteli hizmetleriyle öne çıkıyor. Her tarza ve bütçeye uygun çözümler üreterek tarzından ödün vermeyenlerin tercihi oluyoruz.

Yılların bilgi birikimi ve deneyimini her geçen gün daha yukarılara taşıyor, çağa ve modaya uygun çözümler üretiyoruz.

Her şeyden önce bu hayatta en önemlisi hijyen ve sağlıktır.

Firmamız sizlere hijyen ve sağlık kalitesini vermekten gurur duymaktadır.Firmamız 4 mevsim boyunca sizlere hizmet vermektedir.

Konya ayakkabı sektöründe yola çıktığımız ilk andan itibaren alanı adeta yeni baştan dizayn eden işletmemiz, müşterileriyle kurmuş olduğu karşılıklı sadakat duygusu sayesinde her geçen gün daha fazla kişiye hitap ediyor.

Ürünlerimizi sürekli daha fazla kullanıcıyla buluşturmanın ve aldığımız olumlu geri dönüşlerin haklı gururunu yaşıyoruz. Başarılarımızı kendimize bir motivasyon unsuru kabul ediyor, en iyi olduğumuz alanda hep en iyi kalabilmek için çabalıyoruz. Bütün müşterilerimize ayrıcalıklı ve her şeyin en iyisine layık olduklarını hissettiriyor, özledikleri alışveriş keyfini sunuyoruz.

Firma olarak önceliğimiz her zaman müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmak olmuştur.

Bunun için müşterilerimizin ihtiyaçlarını en doğru şekilde analiz ediyor, reyonlarımızı en çok ihtiyaç duyulan ve talep edilen ayakkabı modelleriyle dolduruyoruz.

%100 Müşteri Memmuniyeti
Telefon: (332) 346 2121

Gsm: (533) 156 7284

Ürünlerimizin estetik, sağlıklı ve kullanışlı olmasına büyük önem veriyoruz.

Sektördeki gelişmeleri yakından takip ederek dünya standartlarında en trend modelleri tercihe sunuyoruz.

Ayakkabı modelleri, toptan ayakkabı satışı, sandalet modelleri, bay bayan ayakkabı modelleri ve çok daha fazlasını tercihe sunuyor, kaliteden ödün vermeksiniz bütün ürünlerimizde indirimli, kampanyalı, uygun fiyatlı alışveriş imkanı sağlıyoruz.


FACEBOOK

WHATSAPP

ARA